30% NUOLAIDA VISOMS ILIUSTRACIJOMS!
Dovanų sezonas prasideda! Skelbiame išskirtinį riboto laiko pasiūlymą. Perkant bet kurią iliustraciją – taikome net -30% NUOLAIDĄ.

VARDO REIKŠMĖS ILIUSTRACIJA

Įveskite vaiko vardą, sužinokite jo tikrąją reikšmę ir papuoškite namus su personalizuota, unikalaus dizaino vardo reikšmės iliustracija.

VARDO REIKŠMĖS ILIUSTRACIJA

Įveskite vaiko vardą, sužinokite jo tikrąją reikšmę ir papuoškite namus su personalizuota, unikalaus dizaino vardo reikšmės iliustracija.

MŪSŲ PARTNERIAI

MŪSŲ PARTNERIAI

DAUGIAU NEI 10 000 LAIMINGŲ KLIENTŲ

Labai esame patenkinti preke. Patiko tiek mums, tiek vaiko tėveliams, kuriems dovanojome. Išskirtinė dovana, kuri tiks betkokia proga!

Greta Fnt

Užsakinėjau paveikslus abiems vaikams, tai ką gavau pranoko visus lūkesčius 😍🤩 kokybė nuostabi, siuntimas labai greitas.

Joanna Bačanskienė

Kadangi krikštynų sezonas dar nesibaigė tokią jautrią dovanos idėją noriu rekomenduoti ir jums…

Inga Žuolytė

Šiandien Rainskyčių kambarį papuošėm mums labai didelę reikšmę turinčiomis ir begalo gražiomis iliustracijomis iš @gimiau.lt.

Karolina Rainskė

Mūsų vaikų kambariuose kabės šios nuostabios iliustracijos, tad visuomet galėsime prisiminti tas neįkainojamas gimimo akimirkas.🥰

Greta Lebedeva

Kiekvieną rytą žiūriu į savo vaiką ir galvoju kada ji spėjo taip užaugti, kada ji tapo tokia savarankiška? Atrodo, kad visus tuos metus kažkas už mane nugyveno! 🤭

Jurgita Ramanauskienė

Labai džiaugiuosi ir dėkoju komandai už nuostabų paveikslą ir už supratimą (per 1 dieną atliktą darbą!). Jų dėka aplankysim naujagimį su dovana! ❤

Regina Bačanskienė

Labai ačiū už puikią prekę, greitą pristatymą ir profesionalų aptarnavimą! ❤️ Rekomenduoju 110 proc.!

Diana Mikalauskienė

Viskas, kas susiję su tavo paties vaiku ir jo gimimu kelia didžiausius sentimentus ir pačius maloniausius jausmus. Norisi įamžinti visas akimirkas ir visomis formomis! 💛

Agnė Kairienė

Greitas aptarnavimas, malonus bendravimas, o portretas atrodo TOBULAI! ❤️ AČIŪ DAR KARTĄ!!! 😊

Agnė Karosaitė Žėkienė

Užsakiau kaip dovaną sesei, likau patenkinta ne tik aš, bet ir sesė! Ačiū🌸

Samanta Krasauskaitė

Dėkojame už puikią prekę. Likome labai patenkinti ir sužavėti. Puikiai žiūrisi vaiko kambaryje!

Lauryna Eirošė