Mažylio laukimas – jautrus ir magiškas laikas. Visiems būsimiems tėveliams šiuo metu reikalingas dėmesys, šiluma bei artimųjų palaikymas. Kūdikio sutiktuvių vakarėlis, geriau žinomas anglišku baby shower pavadinimu, yra puiki proga pradžiuginti būsimą mamą ir įprasminti naujagimio laukimą. Ši jauki šventė leis paskutines nėštumo akimirkas praleisti su artimiausiais žmonėmis, besidalinant ne tik ateinančio vaikelio laukimo stebuklu, tačiau ir naudingais patarimais bei mielomis dovanėlėmis.

Kaip išsiskirti ir nudžiuginti mamytę įsimenančia dovana? Pateikiame penkias unikalias ir praktiškas idėjas, kurios tikrai padės Jums išsirinkti.

Nr. 5. Pinigai

Nesvarbu, kokia suma bus dovanojama, pinigai visada bus naudinga dovana besilaukiantiems tėveliams. Išrinkus tokią dovaną, suteiksite laisvę šeimai pačiai nuspręsti, ko jų naujagimiui labiausiai reikia ir įsigyti tinkamiausią, jų poreikius labiausiai atitinkantį daiktą.

Ši dovana, nors ir tikrai praktiška, nėra labai originali, tad tikrai nebus ideali visiems. Prieš ją renkantis, rekomenduojame atsižvelgti į savo santykį su būsima mama ir apsvarstyti galimas sentimentalesnes bei asmeniškesnes dovanų idėjas.

Nr. 4. Knygos

Kūdikio sutiktuvių metu galite dovanoti įvairaus žanro knygas: nuo tėvams skirtos literatūros apie pasiruošimą gimdymui, žindymą ar vaikų auginimo ypatumus, iki edukacinių knygų, kurios bus naudingos mažyliui gimus. Besilaukiant vaikelio itin svarbu domėtis įvairiomis sritimis ir kuo geriau pasiruošti, tad jūsų dovana bus tikrai prasminga ir parodys jūsų rūpestį.

Nors didžiąją dalį tėvams naudingos informacijos šiais laikais galima rasti įvairiuose internetiniuose tinklalapiuose bei elektroninėse knygose, yra žmonių, pirmumą teikiančių įprastam popieriniui formatui. Taip pat, dėl vis atsinaujinančios informacijos, svarbu atkreipti dėmesį į knygos leidimo metus.

Nr. 3. Fotosesija

Galimybė įamžinti save ir savo šeimą laukimo metu gali tapti puikia dovana kiekvienai būsimai mamai. Šis jaudinantis laikotarpis yra kupinas laimės ir šilumos, o jo užfiksavimas nuotraukose padės prisiminti tai visą gyvenimą. Profesionalioje fotosesijoje gali dalyvauti ne tik būsima mama, bet ir visa šeima, tad išsaugotos akimirkos taps dar ypatingesnės.

Svarstant šią dovanos idėją, svarbu pasitarti su besilaukiančia moterimi dėl jos savijautos ir lūkesčių – jei kūdikio sutiktuvių šventė vyksta likus nedaug laiko iki gimdymo, dovana gali likti nepanaudota. Fotosesija reikalauja fizinių jėgų bei pasiruošimo, tad tai gali nebūti tinkamiausia dovana kiekvienai būsimai mamai.

Nr. 2. Kūdikio vaistinėlė

Įvairiomis pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais reikalingomis priemonėmis aprūpinta naujagimio vaistinėlė – praktiška ir naudinga dovana kiekvienai, ypač pirmą kartą besilaukiančiai mamai. Plačiau pasidomėjus ir pasitarus su vaistininku, galite suruošti būtiniausių medicinos bei higienos priemonių pripildytą lauknešėlį, kuris tikrai sumažins naujųjų tėvelių patiriamą stresą.

Šis naujagimio reikmenų rinkinys gali tapti naudinga ir unikalia dovana, tačiau labai svarbu jį ruošti kruopščiai ir atsakingai, kadangi kalbame apie mažylio sveikatą. Pasitarkite su būsima mamyte – dažna mama tuo savarankiškai pasirūpina iš anksto, tad planuojant tokią dovaną svarbu apsvarstyti detales.

Nr. 1. Vaiko metrikų portretas

Išskirtinio populiarumo visoje Lietuvoje sulaukusi naujagimio metrikų iliustracija tikrai pradžiugins bet kurią mamą savo išskirtinumu ir jaukumu. Šis portretas – originali dovana, kurioje atvaizduojamas realus vaikelio ūgis gimimo metu, išsiskirianti savo moderniu dizainu ir išliekamąja verte. Vaiko metrikų iliustracija tarps nepakeičiama interjero detale ir suteiks šilumos bei stiliaus pojūtį bet kuriems namams.

Kadangi vaiko metrikų portretas kuriamas pagal tikslius išmatavimus, kūdikio sutiktuvių šventės metu praktiškiausia būsimus tėvelius nudžiuginti dovanų kuponu, kuriuo pasinaudoti jie galės vaikeliui gimus. Ši dovana įprasmins jo atėjimą ir visada primins, koks mažas buvo jų vaikas, kai jie pirmą kartą susitiko.

Išskirtinį kūdikio portretą su nemokamu pristatymu visoje Lietuvoje galite įsigyti www.gimiau.lt.