Naujos gyvybės atėjimas į šį pasaulį – džiugi šventė. Ne tik tėveliams, bet ir artimiems giminaičiams bei draugams, kartu besidžiaugiantiems kūdikio gimimu.

Yra įprasta, kad pirmą kartą lankant naujagimį, reikia ateiti ne tuščiomis. Tačiau ką padovanoti neseniai gimusiam mažyliui? Ši užduotis gali būti labai sudėtinga. Juk norisi, kad dovana būtų ne tik praktiška, bet ir kelianti malonius prisiminimus bei būtų prasminga.

Šiame straipsnyje trumpai apžvelgėme šešias dovanų idėjas naujagimiui.

Nr. 5. Žaislai

Vaikams žaislų niekada nebus per daug. Pliušiniai, lavinamieji, edukaciniai, muzikiniai žaislai – šiais laikais žaislų rūšių yra pačių įvairiausių.

Prieš pirkdami žaislą, pagalvokite, kada vaikas galės juo žaisti. Kokią naudą vaikui atneš šis žaislas? Pirmaisiais gyvenimo metais vaikui žaislai nebus labai įdomūs. Nebent barškantys, ryškiaspalviai žaislai, kuriuos vaikui bus įdomiau pakramtyti, o ne žaisti.

Nr. 4. Drabužiai

Tai praktiška dovana, kuria apsidžiaugs tėvai. Vaikai greitai auga, ypač pirmaisiais gyvenimo metais, todėl įvairūs šliaužtinukai, kelnės ar romperiai tikrai pravers. Beveik kiekvienoje drabužių parduotuvėje rasite rūbelių patiems mažiausiems, todėl teliks išrinkti kelis stilingus drabužių derinius.

Jeigu nuspręsite išrinkti naujagimiui rūbelius, pirmiausia išsiaiškinkite vaikelio ūgį ir svorį. Naujagimiai yra labai skirtingi, todėl kombinezonas, tikęs 51 cm kūdikiui, tikrai netiks 55 cm kūdikiui. Rinkitės didesnio dydžio drabužius – tėvai šią dovaną galės pasilikti ateičiai.

Nr. 3. Pinigai

Tačiau ne paslaptis, jog daugelis žmonių, pinigus interpretuoja kaip neoriginalią ir lengvabūdišką dovaną. Tėveliai yra linkę sureikšminti sentimentalumą ir ilgaamžiškumą tokiomis unikaliomis progomis kaip vaiko gimimas. Tad prieš priimant sprendimą, reikėtų gerai pasvarstyti ar pinigai visuomet yra pati geriausia dovana.

Nors ši dovana gali atrodyti praktiška ir nereikalaujanti daug pastangų, ji nepradžiugins tėvelių, vertinančių apgalvotas, simbolines dovanas, kurios lydėtų vaikelį jo augimo metu ir turėtų išliekamąją vertę. Pabandykite į situaciją pažvelgti kūrybiškiau ir pagalvoti, kas sujaudintų bei nustebintų jūsų artimuosius ir būtų prasminga dovana ką tik į pasaulį atėjusiam kūdikėliui.

Nr. 2. Sauskelnės

Dar viena universali dovana, kuri bus tikrai reikalinga ir panaudota. Sauskelnės yra brangios, tačiau labai reikalingos kūdikiui. Užsukite į artimiausią parduotuvę ir nupirkite sauskelnių pakuotę. Kitas variantas – dviejų arba trijų aukštų, iš įvairių firmų sauskelnių sukurtas „sauskelnių tortas“.

Prieš pirkdami sauskelnes kūdikiui, paskambinkite tėveliams, ir paklauskite, ar tokią dovaną jie priimtų. Kai kurie tėvai dar prieš vaiko gimimą pasirūpina sauskelnėmis, todėl gali būti, kad dabar jų nereikia. Taip pat, neskubėkite pirkti didesnio dydžio sauskelnių – kūdikių oda yra labai jautri, todėl prastos sudėties sauskelnės gali tik dar labiau pakenkti.

Nr. 1. Vaiko metrikų portretas

Tradicinės dovanos yra patikrintos laiko, tačiau ar jos yra pats geriausias sprendimas, norint paminėti tokią sentimentalią bei unikalią progą?

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis vaiko metrikų portretas – tai šiuolaikiška, originali bei moderni dovana. Pagrindinė šių portretų populiarumo priežastis – išskirtinė idėja bei naujoviška alternatyva jau gana pabodusioms tradicinėms dovanoms.

Vaiko metrikų portretas yra vaiko gimimą įamžinanti iliustracija, kurioje mažylis pavaizduotas tokio paties ūgio, kokio ir gimė. Ši dovana tėveliams visad primins, koks mažas buvo jų vaikelis, kai jie pirmą kartą susitiko. Tai išskirtinis vaikelio gimimo įamžinimas, kuris taps puikia bei prasminga dovana. Be to, išskirtinės bei modernios iliustracijų kolekcijos taps puikia interjero detale.

Vaiko metrikų portretą su nemokamu pristatymu visoje Lietuvoje galite įsigyti www.gimiau.lt.

Parašykite komentarą