5 blogiausios dovanų idėjos krikštynoms 2022-aisiais: kodėl reikėtų vengti šių dovanų Krikštynų proga

Krikštynos – viena nuostabiausių ir įsimintiniausių šeimos švenčių, skirta paminėti vaikelio atėjimą į šį pasaulį ir dalintis džiaugsmu su artimiausiais žmonėmis. Ši ypatinga diena sukelia tik šilčiausias emocijas, kurias prisiminti naujagimio šeima norės visą gyvenimą, o užaugus vaikui, atsiminimais dalintis ir su juo.Padėti tėveliams išsaugoti brangius prisiminimus ir juos nudžiuginti stengiasi visi šventėje dalyvaujantys svečiai, tačiau kartais jų pasirinktos dovanos sukelia daugiau galvos skausmo ir nusivylimo, nei džiugių emocijų. Tad, kaip nenuvilti artimųjų ir kokių dovanų reikėtų vengti?

1. Pinigai

Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo kaip praktiška ir naudinga dovana, tačiau ji tikrai nėra originali ir išskirtinė. Ši dovana nenustebins tėvelių, nukeliaus į kasdienį biudžetą ir nesuteiks jiems išskirtinio dėmesio, priešingai – atrodys neapgalvota ir paruošta paskubomis. Prieš rinkdamiesi tokią idėją, apgalvokite asmeniškesnius, unikalesnius variantus, kurie įsimintų ir įprasmintų krikštynų šventę.2. Aktyvios pramogos tėveliams

Net jei naujagimio tėveliai mėgsta leisti savo laisvalaikį ekstremaliai ir aktyviai, gimus mažyliui jų gyvenimo būdas tikrai keisis. Bemiegės naktys ir 24 valandas per parą trunkantis dėmesys vaikui išvargins net veikliausius, tad tokio tipo dovanos gali ne tik likti nepanaudotos, tačiau ir nuvilti bei sukelti nerealistiškus lūkesčius jūsų artimiesiems.3. Statulėlės/suvenyrai

Įvairūs mieli niekučiai bei statulėlės gali pradžiuginti juos kolekcionuojančius žmones, tačiau didžiajai daliai žmonių tai taps tik dar vienu pridėtinės vertės nekuriančiu daiktu ant lentynos. Jei norite simbolinės dovanos, kurią kaskart išvydę jūsų artimieji prisimintų krikštynų šventę ir jūsų rūpestį, rinkitės personalizuotas, asmeniškas ir stilingas dovanas.4. Rūbeliai vaikui

Ši dovana gali jus patraukti savo praktiniu panaudojimu, tačiau verta apsvarstyti tai, jog geriausiai savo vaikų aprangą išmano patys tėveliai. Vaikelis auga taip greitai, jog rinkdami tokią dovaną galite nupirkti netinkamo dydžio drabužėlius, taip pat svarbu, jog mažylis juos išaugs itin greitai. Atkreipti dėmesį svarbu ir į tai, jog tėveliai gali būti nesužavėti jūsų pasirinktu stiliumi, audinio sudėtimi ir kitais rūbelio aspektais, taip pat svarbu įvertinti galimas vaiko alergijas ir odos jautrumą, tad tokios dovanos rekomenduojame vengti jei norite, jog jūsų dovana tikrai sužavėtų artimuosius.5. Gėlės

Gyvos, spalvingos gėlės, nors ir atrodo įspūdingai, tikrai nėra geriausia dovanos idėja. Pradedant nuo to, jog krikštynų šventės metu tėveliai turės daugybę reikalų ir neturės galimybių rūpintis jų išsaugojimu ir transportacija, ši dovana taip pat yra itin trumpalaikė ir bus pamiršta praėjus kelioms dienoms po šventės.Populiariausia Krikštynų dovana 2022-aisiais!


Jau žinote, kokių dovanų Krikštynų proga rinktis nederėtų. Pristatome jums dovanos idėją, kuri ne tik nustebins ir pradžiugins jūsų artimuosius šventės dieną, tačiau taps puikiu, sentimentaliu prisiminimu visam gyvenimui – vaiko metrikų iliustraciją!

Pasirinkę modernią, personalizuotą vaiko metrikų iliustraciją, masteliu 1:1 atitinkančią realų jo ūgį gimimo metu, suteiksite artimiesiems galimybę prisiminti pačias nuostabiausias emocijas kasdien.


Ši naujoviška ir unikali dovana leis užfiksuoti jautriausias gyvenimo akimirkas, tuo pačiu stilingai, minimalistiškai ir jaukiai puošiant jums brangių žmonių namus. Sujunkite simbolinę ir praktinę vertę vienoje dovanoje -vaiko metrikų iliustracija taps išskirtine kiekvienos krikštynų šventės detale ir tikrai nepaliks jūsų artimųjų abejingų.

Įžymios Lietuvos mamos jau puošia savo namus savo vaikų metrikų iliustracijomis!


Agnė Jagelavičiūtė išpakavusi savo sūnaus metrikų portretą graudinosi bei stebėjosi, prisimindama kokio ūgio buvo jos sūnelis, kai gimė: „Negi jis buvo toks didelis, aš negaliu patikėti.“ – teigė ji.

Atsakinėdama į gerbėjų klausimus Agnė patikino, jog šis portretas tikrai kabės ir jos naujuose namuose.


Indrė Stonkuvienė dalijosi mintimis apie tai, kaip nepastebimai greitai bėga laikas ir kaip svarbu įamžinti svarbiausius gyvenimo momentus: „Dar kartelį suprantu, kaip svarbu fiksuoti ir kartais stabtelėti, prisimenant praeitas ir išgyventas akimirkas. Tos akimirkos su vaikais pačios brangiausios. Ypač, kai šiais laikais vienai nuotraukai prifotkinam 1568 kadrus, o iš gausos sunku, ką išsirinkti. Ir tik stabtelėjus suvoki, kad jau praėjo vienas etapas ir esi kitame. Kaip gera kartu su vaikais prisiminti jų pradžią, kurią įamžino gimiau.lt paveikslai. Nu kokie jie buvo maži…“.


Inga Žuolytė neslėpė, jog iš visų originalių Krikštynų dovanų pasiūlymų, kurių sulaukė iš savo sekėjų, šiai šventei rinkosi metrikų portretą ir pridūrė, jog „kadangi krikštynų sezonas dar nesibaigė tokią jautrią dovanos idėją noriu rekomenduoti ir jums bei taip įprasminti vaikučio gimimą bei jo tėvams suteikti galimybę niekada nepamiršti koks mažytis buvo vos gimęs jų kūdikis..“.


Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė negalėjo patikėti, kaip greitai užaugo jos sūnus Aleksandras:„Mylėjau ir myliu mažas pėdutes, mažas rankytes, tik dabar jos jau tvirtai laiko mano ranką, lūpos sako: Mama, aš Tave myliu ir saldžiai pabučiuoja. Ech, kaip greit Tu užaugai. Paveikslą kaip priminimą pakabinsime virš lovos, o aš ir toliau džiaugiuos kiekvienu centrimetru“.


„Nusprendę savo mylimus žmones nustebinti šia dovana, suteiksite išskirtinę patirtį ne tik šventės iniciatoriams, bet ir sau – užsisakykite vaiko metrikų paveikslą internetu ir jau kitą dieną pristatysime jūsų sukurtą iliustraciją kruopščiai įrėmintą, prabangiai supakuotą ir paruoštą dovanoti.“ – teigia projekto Gimiau.lt įkūrėjai.

SUKURTI ILIUSTRACIJĄ

Individualiai kiekvienam vaikeliui kuriamas portretas, personalizuojamas išskirtinėmis detalėmis


Kiekvienas šių portretų – unikalus bei autentiškas, sukurtas individualiai kiekvienam vaikeliui. Naujagimio iliustracija personalizuojama pagal realų, identišką vaikelio gimimo ūgį. Portrete taip pat įamžinami vaikelio metrikai: vardas, gimimo data, laikas bei svoris.


Susikurti personalizuotą savo vaikelio metrikų portretą užtrunka vos kelias minutes, o procesą sudaro trys paprasti žingsniai:


1. Pasirinkite iliustraciją

2. Suveskite vaikelio metrikų duomenis

3. Išsirinkite mėgstamiausią rėmelį

MŪSŲ PARTNERIAI

MŪSŲ PARTNERIAI

TŪKSTANČIAI LAIMINGŲ KLIENTŲ

TAVO SVARBIAUSIAS GYVENIMO KŪRINYS.

Susikurkite savo unikalų mažylio metrikų portretą, kuris visad Jums primins apie dieną, kai išvydote savo vaikelį pirmąjį kartą.