PERSONALIZUOTŲ VAIKŲ ILIUSTRACIJŲ KŪRĖJAI METUS BAIGIA SU TRENKSMU – PRISTATO DAR NEMATYTĄ NAUJIENĄ.

Išskirtinio Populiarumo Visame Pasaulyje Sulaukusios Raidės bei Skaičiaus iliustracijos Jau Lietuvoje!


Šiais metais dienos šviesą išvydusios vaikų metrikų iliustracijos dovanų bei namų interjero pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją.


Naujas požiūris į išskirtinių progų įprasminimą, tokių kaip vaikelio gimimas ar krikštynos, į Lietuvą atkeliavo su personalizuotomis, moderniomis bei išskirtinio dizaino vaikų metrikų iliustracijomis, kurios puošia jau ne vieną tūkstantį namų visoje Lietuvoje.


Įžymybių, tokių kaip Agnė Jegelavičiūtė, Indrė Stonkuvienė ar Inga Žuolytė, namus puošiančių iliustracijų kūrėjai – projekto Gimiau.lt komanda nusprendė paskutinį metų ketvirtį pabaigti su trenksmu – kompanija pristato dar nematytas, naująsias Raidės bei Skaičiaus iliustracijas.


Raidės bei skaičiaus iliustracijos – tai šiuolaikiškas būdas įprasminti svarbią dieną, datą, vardą ar kitą išskirtinę progą su modernaus minimalizmo iliustracijomis, kurios taps ne tik puošnia, tačiau ir prasminga namų interjero dalimi.SVARBIAUSIA AKIMIRKA. STILINGAI.

Papuoškite namus įprasminant savo vaikelio gimimą su vardo pirmosios raidės bei gimimo dienos skaičiaus iliustracijomis.


VISA PALETĖ. VISIEMS INTERJERAMS.

Net 8 spalvų paletės dėka, raidės bei skaičiaus iliustracijos taps neatsiejama bei puikiai pritaikyta namų interjero dalimi.


APGALVOTA. IKI MENKIAUSIOS SMULKMENOS.

Jokio galvos skausmo. Raidės ar skaičiaus iliustraciją yra įrėminamos į joms specialiai pritaikytus aukštos kokybės rėmelius.


TRŪKSTAMA PUZLĖS DALIS. JAU ČIA.

Ar Jūsų namus jau puošia kūdikėlio metrikų portretas? Jei taip – puikiai kartu derančios raidės bei skaičiaus iliustracijos yra viskas ko kada nors trūko Jūsų namų interjerui.


DŽIAUGSMAS. KURIUO REIKIA DALINTIS.

Moderni interjero detalė, prasminga idėja, šiuolaikiška dovana. Nėra geresnio būdo išspręsti Kalėdų, gimimo dienos ar krikštynų galvosūkį.
„Vaiko gimimas yra didžiausias gyvenimo stebuklas, o mūsų kuriami portretai – išskirtinis bei šiuolaikiškas šios stebuklingos akimirkos įamžinimas.“ – teigia projekto Gimiau.lt įkūrėjai.

SUKURTI PORTRETĄ

Kiekvienas šių portretų – unikalus bei autentiškas, sukurtas individualiai kiekvieno vaikelio gimimui ar kitai išskirtinei progai. Iliustracijoje taip pat gali būti įamžinta gimimo data ar kitas Jums svarbus tekstas ar frazė.Susikurti personalizuotą raidės ar skaičiaus iliustraciją užtrunka vos kelias minutes, o procesą sudaro trys paprasti žingsniai:


1. Pasirinkite iliustracijos tipą

2. Įveskite norimą raidę ar skaičių

3. Išsirinkite mėgstamiausią rėmelį


Be to, kuriant portretą dovanų artimiesiems, galėsite pasirinkti įspūdingai atrodantį dovanų įpakavimą, kurį sudaro modernaus dizaino dovanų dėžutė, bei tikras kaspinas.


Gimiau.lt iliustracijas pristato vos per 3-5 darbo dienas, visiškai nemokamai visoje Lietuvoje.

Tūkstančiai patenkintų klientų visoje Lietuvoje: