5 Priežastys Kodėl Metrikų Portretas Yra Geriausia Krikštynų Dovana 2023-aisiais

Išskirtinio populiarumo visame pasaulyje sulaukusi dovanos idėja jau Lietuvoje!

Pastarieji metai vaikiškų dovanų pasauliui buvo tikra revoliucija. Naujas požiūris į tradicinių progų įprasminimą, tokių kaip krikštynos ar vaikelio gimimas, į pasaulį atkeliavo su naujoviška, modernia bei kvapą gniaužiančia dovanos idėja, sulaukusia išskirtinio populiarumo visame pasaulyje.

Minimalistinio interjero dizaino bei išskirtinio namų dekoro širdyje, Skandinavijoje, gimusi idėja – moderni vaiko metrikų iliustracija, masteliu 1:1 atitinkanti realų jo ūgį gimimo metu.

Ši šiuolaikiška dovana yra nuostabus bei sentimentalus prisiminimas apie dieną, kai išvydote savo mažylį pirmąjį kartą. Identišką vaiko gimimo ūgį atvaizduojanti iliustracija papuoš namus bei visad primins, kaip greitai auga mūsų atžalos.

1. Tai šiuolaikiška bei moderni dovana

Pripažinkite, sidabrinės grandinėlės, krikšto dėžutės ar pinigai vokelyje visiems seniausiai įgriso iki gyvo kaulo. Šios dovanos dažniausiai neturi praktinės arba išliekamosios vertės. Priešingai, vaiko metrikų portretas yra šiuolaikiška, moderni bei originali dovana, kuri tikrai nudžiugins šiuolaikiškus tėvelius.

2. Amžinas atsiminimas

Vaikelio metrikų portretas turi nuostabią bei sentimentalią išliekamąją vertę. Iliustracija, identiškai atitinkanti realų vaikelio ūgį gimimo metu, visad primins, koks mažas buvo mažylis, kai tėveliai jį išvydo pirmąjį kartą.

3. Išskirtinė interjero detalė

Ši dovana taip pat turi ir nuostabią praktinę vertę. Trys skandinavišku minimalizmu dvelkiančios iliustracijų kolekcijos suteiks šilumos bei stiliaus pojūtį bet kuriems namams.

4. Viskuo pasirūpinta už Jus

Jokio galvos skausmo. Užsisakant vaiko metrikų portretą, iliustracija bus pristatyta įrėminta į jūsų pasirinktą, jai specialiai pritaikytą, aukščiausios kokybės rėmelį ar rėmelio kabyklę.
Taip pat, turėsite galimybę išsirinkti vieną iš dviejų, itin aukštos kokybės, išskirtinių dovanų dėžučių su tikru kaspinu, kurios suteiks Jūsų dovanai visiško išskirtinumo pojūtį.

5. Nemokamas pristatymas per 1 – 3 dienas.

Užsisakius vaikelio metrikų portretą, jo sulauksite savo namuose be jokių papildomų mokesčių, dažniausiai jau sekančią darbo dieną.

VASAROS SEZONO PASIŪLYMAS

NET -20% NUOLAIDA DOVANŲ KOMPLEKTAMS

Įžymios Lietuvos mamos jau puošia savo namus savo vaikų metrikų portretais!

Indrė Stonkuvienė dalijosi mintimis apie tai, kaip nepastebimai greitai bėga laikas ir kaip svarbu įamžinti svarbiausius gyvenimo momentus: „Dar kartelį suprantu, kaip svarbu fiksuoti ir kartais stabtelėti, prisimenant praeitas ir išgyventas akimirkas. Tos akimirkos su vaikais pačios brangiausios. Ypač, kai šiais laikais vienai nuotraukai prifotkinam 1568 kadrus, o iš gausos sunku, ką išsirinkti. Ir tik stabtelėjus suvoki, kad jau praėjo vienas etapas ir esi kitame. Kaip gera kartu su vaikais prisiminti jų pradžią, kurią įamžino gimiau.lt paveikslai. Nu kokie jie buvo maži…“.

Inga Žuolytė neslėpė, jog iš visų originalių Krikštynų dovanų pasiūlymų, kurių sulaukė iš savo sekėjų, šiai šventei rinkosi metrikų portretą ir pridūrė, jog „kadangi krikštynų sezonas dar nesibaigė tokią jautrią dovanos idėją noriu rekomenduoti ir jums bei taip įprasminti vaikučio gimimą bei jo tėvams suteikti galimybę niekada nepamiršti koks mažytis buvo vos gimęs jų kūdikis..“.

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė negalėjo patikėti, kaip greitai užaugo jos sūnus Aleksandras:„Mylėjau ir myliu mažas pėdutes, mažas rankytes, tik dabar jos jau tvirtai laiko mano ranką, lūpos sako: Mama, aš Tave myliu ir saldžiai pabučiuoja. Ech, kaip greit Tu užaugai. Paveikslą kaip priminimą pakabinsime virš lovos, o aš ir toliau džiaugiuos kiekvienu centrimetru“.

„Vaiko gimimas yra didžiausias gyvenimo stebuklas, o mūsų kuriami portretai – išskirtinis bei šiuolaikiškas šios stebuklingos akimirkos įamžinimas.“ – teigia projekto Gimiau.lt įkūrėjai.

SUKURTI ILIUSTRCIJĄ

Individualiai kiekvienam vaikeliui kuriamas portretas, personalizuojamas išskirtinėmis detalėmis

Kiekvienas šių portretų – unikalus bei autentiškas, sukurtas individualiai kiekvienam vaikeliui. Naujagimio iliustracija personalizuojama pagal realų, identišką vaikelio gimimo ūgį. Portrete taip pat įamžinami vaikelio metrikai: vardas, gimimo data, laikas bei svoris.

Susikurti personalizuotą savo vaikelio metrikų portretą užtrunka vos kelias minutes, o procesą sudaro trys paprasti žingsniai:

1. Pasirinkite iliustraciją

2. Suveskite vaikelio metrikų duomenis

3. Išsirinkite mėgstamiausią rėmelį

MŪSŲ PARTNERIAI

MŪSŲ PARTNERIAI

VASAROS SEZONO PASIŪLYMAS

NET -20% NUOLAIDA DOVANŲ KOMPLEKTAMS